Gedulingi pietūs Vilniuje
Kviečiame paminėti artimojo atminimą kavinėje „Refertė“

Kas yra gedulingi pietūs?

Gedulingų pietų prasmė nėra vien valgymas, tai ir gedinčiojo kvietimas iš gedulo į kasdienį bendravimą, tarsi grąžinimas iš netekties pergyvenimų į dabartį.

Gedulingi pietūs dažnai asocijuojami su ramia atmosfera, ilgu valgymo procesu kartu su artimaisiais ar draugais.

Gedulingų pietų istorija

Gedulingų pietų idėja susiformavo 19 amžiuje Prancūzijoje ir pradėjo populiarėti Prancūzijos aristokratų ratuose. Vėliau tapo populiari įvairiuose visuomenės sluoksniuose ir išpito į kitas šalis.

Šiandien gedulingi pietūs yra vertinami kaip kulinarijos mėgėjų menas, kuris suteikia malonumo ir skonių patirties išskirtinėmis ir rafinuotomis formomis.

Gedulingų pietų meniu

Gedulingų pietų meniu gali būti sudaryta iš daugelio skirtingų patiekalų, įskaitant sriubas, pagrindinius patiekalus ir desertus. Kiekvienas patiekalas gali būti mažas, tačiau dėmesys skiriamas kokybei ir skoniui. Tokiuose pietuose gali būti naudojami prabangūs ingredientai, o patiekalai gali būti itin subtilūs ir estetiškai pristatyti.

Patikėkite mums jūsų gedulingų pietų ar metinių paminėjimą. Mes užtikrinsime ramią ir jaukią atmosferą, bei galimybę pasimėgauti išskirtiniu maistu pagal kiekvieno poreikius.

Gedulingi pietūs. Žirmūnuose, Vilnius

Išsirinkite Jums tinkamą pasiūlymą

Pirmas

Antras

Trečias

SUSITIKSIME KAVINĖJE

Erdvi, uždara salė. Rami ir jauki atmosfera. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Turite klausimų?
Paskambinkite mums
+37060528814
+37066033337