Roberta
Read More
Pietų pertraukai pasirinkau pilną rūgštynių-špinatų sriubos indelį ir daržovių užkepėlę. Sriuba buvo gardi, tiršta ir ne per vėsi ar karšta. Užkepėlė nebuvo kažkuo ypatinga, bet jai ir nereikėjo tokiai būti. Man tiesiog patiko valgyti gardžiai apkeptas daržoves be jokios mėsos. Abu patiekalai buvo pateikti tvarkingai, o porcijų užteko pavalgyti sočiai.
Jovita
Read More
Norėčiau padėkoti jums už skanų maistą, jaukią atmosferą ir visą pagalbą ruošiantis šventei. Tai buvo nuostabi šventė, kurios niekada nepamiršiu
Edita
Read More
Ačiū už nuostabiai surengtas krikštynas! Maistas buvo labai skanus ir jo tikrai nepritrūko. Restorano erdvė labai jauki ir erdvi. Viso vakaro metu mus aptarnavo fantastiško profesionalumo Alina. Jai atskiras didelis ačiū ir už aptarnavimą, ir už asmeninio didelio meškino paskolinimą, kuris papuošė mūsų šventę, ir už puikiai serviruotą saldų stalą. Tikrai dar kartą kreipsiuosi pati bei rekomenduosiu kitiems🙂AČIŪ!!!
Danuta
Read More
Labai superinė kavinė - maistas skanus, stalai papuošti. Super! Visiem rekomenduoju užsakineti banketus šioje kavinise. Man ir mano šviečiam labai visko patiko. Aš labai džiaugiuosi, kad radau tokią kavinę. Noriu padekoti visam kolektivui už gerai atliktus darbus. Aptarnavimas puikus! Ačiū!
Greta
Read More
Labai patiko kavine, maistas skanus. Ačiū Alinai - labai gražiai mus aptarnavo per vestuves 🙂
Previous
Next

Parašyti atsiliepimą

Call Now Button